אודות אמהות מבשלות ביחד

ברוכות הבאות ל- imaot.co.il, אתר המתכונים של הקבוצה הכי הכי פופולרית ומשפיעה ברשת. האתר הוקם מתוך כוונה להוות פלטפורה רחבה ואיכותית שתיתן למתכונים שלנו קורת גג. פה נוכל לשתף את חברותינו במתכונים בצורה נוחה וידידותית.

כפי שאתן בוודאי יודעות המתכונים שלנו בקבוצת אמהות מבשלות ביחד לא נשמרים ולא מתועדים. קשה מאוד לאתר מתכון שזכה להיענות רבה ובתוך שניות הוא יורד למטה.

כאן באתר כל מתכון שתעלו יכנס לספר מתכונים שלכן וישותף באופן אוטומטי בקבוצה שלנו בפייסבוק. את המתכונים שהעלתן, יוכלו החברות האחרות להוסיף לספר המתכונים שלהן באתר והם יהיו נגישים לכולן דרך מנוע חיפוש מתקדם. אם התחברתן לאתר באמצעות פייסבוק והגדרתם בחלון שנפתח לכן בהרשמה public/ציבורי במקום ברירת המחדל friend/חברים, המתכונים שלכן יעלו באופן אוטומטי לקבוצה כפוסט.

באתר הושקעו שעות, ימים וחודשים רבים של חשיבה בכדי לתת את הערך המוסף הכי גבוה לקבוצת אמהות מבשלות ביחד. ממשק המשתמש של האתר מאוד ידידותי ומאפשר לכן להיכנס לאתר גם מהסמארטפונים ומהטאבלטים. הוספנו פיצ'רים מדליקים כמו טיימר לבשלניות ורשימת קניות שמאפשרת לרכז רשימת מצרכים/מוצרים שנחוצים לבתנו.

יש לנו עמוד טיפים שבו אתן יכולות לעיין בטיפים שנכתבו ע"י אמהות מבשלות או להעלות טיפים שלכן. בקרוב יוצעו באתר לחברות קבוצת אמהות מבשלות ביחד גם קופונים משתלמים במיוחד. אנחנו עושים מאמצים רבים שהאתר יפעל ללא באגים וליקויים. אך לצערנו כמו בכל מערכת ממוחשבת, לא ניתן להגיע לתקינות של 100%, במידה ואתן נתקלות בתקלה או קושי באתר – אנא שלחו לנו הודעה דרך יצירת קשר באתר. אנחנו נשתדל מאוד לטפל בהם בהקדם. נשמח לשמוע מכן גם הצעות לייעול ושיפור האתר..

לסיום, נאחל לכולנו שפע מתכונים מגוונים, טעימים ומוצלחים, למידה בלתי פוסקת ועשיה בכיף ושמחה!

גלישה מהנה,
צוות האתר